Твоя стопудова безпека: поліцейські спільно з лігівцями Бахмута провели цікавий урок у місцевій школі

05.10.2020


У рамках реалізації проєкту Благодійного фонду «Слов’янське серце» при співпраці з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області «Донеччина – згуртована та безпечна» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу, працівники ювенальної превенції проводять профілактичні заходи для школярів «Твоя стопудова безпека».

Нещодавно поліцейські спільно з лігівцями Бахмута провели для учнів пізнавальні уроки. Спочатку лігівці зауважили, що кожен учень повинен вчасно приходити на шкільні заняття, не пропускати їх без певної причини, товаришувати з однокласниками, поважно ставитись один одного і до вчителів.

Далі молодші помічники розповіли учням про булінг – форму насильства у вигляді цькування, насмішок, псування особистих речей, штовхання, підніжок тощо. Лігівці спільно зі своїми помічниками у погонах розповідали дітям про те, як уникнути таких ситуацій та як діяти, якщо став жертвою цькування однолітків.

Крім того, у мобільному месенджері Telegram за посиланням https://t.me/your_100poods_security створено інформаційний канал «Твоя 100пудова безпека» для дітей, батьків та педагогів.

Усі заходи проведено з обов’язковим дотриманням карантинних обмежень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції