Поліція закликає берегти дітей від падіння з вікон: троє постраждалих за тиждень

18.09.2020


У Слов’янську загинув 10-річний хлопчик, який випав з десятого поверху. Поліцейські розпочали досудове розслідування. Це третій випадок падіння дитини з вікна за тиждень та 12-й – від початку року.

Вчора, близько 11:20, до поліції Слов'янська надійшло повідомлення, що у мікрорайоні Хімік з вікна випала дитина.

На місці події правоохоронці встановили, що хлопчик мешкав у квартирі на десятому поверсі. За попередніми даними, він грав на підвіконні у той час, як дорослих не було вдома.

Від отриманих травм дитина померла дорогою до лікарні. Поліція з’ясовує обставини трагедії.

За фактом загибелі дитини відкрито два кримінальні провадження: за п. 2 ч. 2 ст. 115 з приміткою "нещасний випадок" та ст.166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною) Кримінального кодексу України.

Цього тижня внаслідок падіння з висоти травмувалися ще двоє дітей – у Краматорську і Добропіллі.

Поліція звертається до батьків: бережіть життя дітей. Закликаємо дорослих належним чином доглядати за малечею, не залишати вікна відчиненими, якщо в оселі є неповнолітні. Використовуйте спеціальні фіксатори для вікон і ні в якому разі не дозволяйте дітям гратися на підвіконні чи на балконі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції