Поліція Донеччини запрошує школярів обрати професію поліцейського

18.09.2020


У регіоні проходить профорієнтаційна кампанія: правоохоронці знайомлять старшокласників з перевагами своєї професії і запрошують отримати поліцейську освіту. Заходи відбуваються у форматі фестивалю, де кожен може отримати всю необхідну інформацію для вступу у виш та ознайомитися з роботою поліції в неформальній обстановці.

Організаторами фестивалів поліцейської та юридичної освіти є Головне управління Національної поліції в Донецькій області і Донецький юридичний інститут МВС України. Участь у заходах беруть працівники різних підрозділів: групи реагування, криміналісти, кінологи, вибухотехніки, патрульні, фахівці з управління персоналом, а також курсанти.

Для відвідувачів працюють тематичні локації, де відвідувачі мають змогу побачити технічне озброєння поліції, приміряти екіпірування, протестувати службові авто. З усіма правоохоронцями можна поспілкуватися наживо, розпитати, отримати інформаційні буклети, обмінятися контактами.

Своїм досвідом та цікавими історіями з поліцейського життя з гостями діляться керівники місцевих відділів та відділень поліції. А гарний настрій присутнім дарують оркестр поліції Донеччини і ансамбль барабанщиць.

Освітній фестиваль мотивує молодь неупереджено подивитися на поліцію, зрозуміти важливість цієї професії, особисто познайомитися з реальними людьми, які забезпечують безпеку в місті або селищі. Свідченням того, що молодь приваблює робота поліцейського, є те, що за набором поліція Донеччини входить у лідери. Лише цього року на навчання до вишів системи МВС направлено на навчання понад 300 хлопців і дівчат.

Фестиваль юридичної і поліцейської освіти пройшов в Маріуполі, Краматорську, Покровську. Найближчими днями заходи відбудуться в Бахмуті (24.09) і Слов’янську (29.09).

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції