Поліцейські застерігають громадян не надсилати передоплату за товар в Інтернеті

15.09.2020


Черговою жертвою Інтернет-аферистів став мешканець прифронтового Торецька. Чоловік намагався придбати через Всесвітню мережу необхідний товар та в результаті своєї довірливості залишився ні з чим.

З заявою про шахрайство у поліцію звернувся мешканець Торецька. Чоловік розповів, що знайшов на сайті привабливе оголошення про продаж необхідного товару та зробив замовлення.  За умовами продавця, спочатку треба було перерахувати оплату на вказаний номер банківської картки, а вже потім товар буде відправлений логістичною компанією. Потерпілий перерахував близько 2-х тисяч гривень, однак замовлення так і не отримав.

Працівники поліції знову застерігають громадян: будьте уважні, не погоджуйтесь на передоплату або повну оплату за товар, який ви бачили лише на фото в оголошенні. Гроші слід сплачувати за фактом отримання свого замовлення – особисто продавцю, або через послугу «накладний платіж».

Тож будьте обачні, і пам‘ятайте: краще сплатити трохи більше і гарантовано отримати  покупку, аніж у намаганні зекономити залишитися і без товару, і без грошей.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції