Тетяна Ковальчук: За підтримки МВС розпочала роботу Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3

15.09.2020


Захист наймолодшого населення - один з основних пріоритетів МВС. Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук.

15 вересня за підтримки МВС України розпочала свою роботу Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3.

«Це дуже вчасно, адже саме з початком нового шкільного року діти ще більше часу проводять онлайн, навчаючись та спілкуючись в умовах пандемії COVID-19. Інтернет створює ілюзію безпеки, однак із початком пандемії короновірусу ми фіксуємо сумну статистику: діти все частіше стають жертвами сексуальної експлуатації онлайн. Цей злочин є трагічним викликом для всього суспільства та органів державної влади і недопустимим порушенням прав наших дітей, тому ми не можемо стояти осторонь», - заявила Тетяна Ковальчук.

Нова гаряча лінія дозволить отримати кваліфіковані консультації щодо особливостей технічних налаштувань додатків, якими діти користуються в цифровому середовищі.

Зателефонувати та отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захисту дитини в цифровому середовищі.

Лінія стане надзвичайно потужним інструментом захисту дітей в Україні, адже вона орієнтована на тих із них, хто зіштовхнувся з проблемами в кіберпросторі, та на дорослих, чиї діти мають такі проблеми.

Спеціалісти лінії 1545*3 працюють 24/7 та допоможуть убезпечити дитину від протиправних посягань у мережі «Інтернет».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції