Безпечний навчальний рік

15.09.2020


Ювенальні інспектори Торецького відділення поліції відвідали Торецький професійний ліцей та його гуртожиток, поспілкувались із учнями та педагогами та вкотре нагадали про необхідність дотримання правил особистої безпеки та гігієни під час пандемії COVID-19.

Нагадаємо, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою адміністративну відповідальність, згідно ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це безпосередньо стосується закладів загальної середньої освіти, вищих навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів для дітей.

Торецьке відділення поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції