Дорожні правила для школярів – запорука транспортної безпеки

14.09.2020


Минулого тижня поліцейські Костянтинівського відділення поліції побували з профілактичними освітніми заходами в Степанівській школі, що розташована в Костянтинівському районі.

Цей захід є спільною діяльністю підрозділів Костянтинівського відділення поліції на виконання спільної навчальної поліцейської операції «Безпечний навчальний рік 2020-2021».

Захід для степанівських школярів пройшов у форматі бесід на природі біля шкільного стадіону. Навчальні дорожні знаки у вигляді наочного інвентарю знадобилися поліціантам, щоб роз’яснити заборонну чи попереджувальну дію дорожніх знаків. Чудовий сонячний день наче сприяв доброму настрою учнів для закріплення правил дорожньо-транспортної безпеки вихованців Степанівської школи, і учні з великою радістю задавали питання, отримали від поліцейських вичерпні відповіді на свої запитання та побажали сфотографуватися з гостями з Костянтинівського відділення поліції. 

Костянтинівське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції