Літня мешканка Бахмута віддала шахраям близько 13500 гривень

15.08.2020


Жінка повірила незнайомцю, який представився слідчим та почав вимагати в неї гроші, аби її невістка уникнула кримінальної відповідальності за скоєне ДТП. Наразі справжні правоохоронці встановлюють особу шахрая.

Нічого нового вигадувати шахрай не став. Він зателефонував 77-річній жінці та навмання сказав, що її невістка стала винуватцем ДТП і  їй тепер загрожує ув’язнення. «Слідчий» психологічно давив на жінку, вимагаючи у неї гроші. Старенька піддавалася, зібрала всі свої заощадження - 100 доларів США та 11 000 гривень – та передала їх невідомому чоловікові.

Протягом всього цього часу перелякана жінка не телефонувала своїй родичці. Незабаром вона сама вийшла з нею на зв'язок. Виявилося, що ні в яку аварію вона не потрапляла. Оговтавшись від ще одного потрясіння, потерпіла звернулася до поліції, тепер вже до справжньої.

Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Проводиться перевірка.

Поліцейські закликають громадян бути пильними, не віддавати незнайомцям свої збереження, не довіряти невідомим, які пропонують обміняти «старі» гроші на «нові чи просто купюри великого номіналу, ні в якому разі не передавати невідомим дані про свій особовий рахунок, цифри на зворотному боці банківської картки та особливо ті, які надходять до вас через смс-повідомлення. Більш обережно здійснювати покупки чи продаж в інтернеті та проводити будь-які операції з грошима.

Зловмисники використовують будь-які спроби заробітку легких грошей та без сумніву забирають у людей останнє. «Працівники банку», «правоохоронці», «соціальні працівники», «доброчинці», «продавці»/ «покупці», «ворожки», «лікарі» - зловмисники під різними приводами входять у довіру до людей та забирають останнє.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції