Поліція Бахмута в рамках превентивних заходів з метою зниження рівня аварійності притягнули до відповідальності понад 180 порушників ПДР

05.08.2020


З 23 липня по 30 серпня на території регіону проводяться комплексні заходи, спрямовані на попередження та профілактику аварійності на дорогах.

Метою вказаних заходів є посилення поліцейськими контролю за безпекою дорожнього руху, поведінкою дітей на вулицях, дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками, запобігання скоєння аварій, попередження загибелі та травмуванню людей на вулично-дорожній мережі.

Всього з початку відпрацювання працівниками поліції складено 182 адміністративних матеріалів за порушення Правил дорожнього руху, з них 14 – за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, 51 - керування транспортним засобом без відповідних документів, 42 - порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами та інші.

Правоохоронці попереджають: відповідно до норм чинного законодавства за порушення правил безпеки дорожнього руху передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність, відповідно до санкцій яких передбачено покарання від  накладення штрафу до позбавлення волі, позбавлення права керувати транспортними засобами на певний строк, відповідно до тяжкості скоєного  правопорушення.

Шановні водії та пішоходи! Дотримуйтесь ПДР, майте взаємоповагу один до одного, будьте уважними, бережіть своє здоров’я та життя.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції