Увага! Мотоцикліст!

01.08.2020


Щоб зберегти життя та здоров’я, водіям мототранспорту необхідно знати та неухильно виконувати Правила дорожнього руху.

Перед тим, як виїжджати, слід перевірити технічний стан мотоциклу та усунути всі несправності. Під час їзди на мотоциклі, мопеді та скутері водій та пасажири повинні бути у шоломах, бажано яскравих кольорів. На дорозі не можна перевищувати швидкість, виїжджати на полосу зустрічного руху та намагатись проїхати між автівками, які близько їдуть у щільному потоку. Необхідно дотримуватись бокового інтервалу. Пам’ятайте про «сліпі зони» автомобілів. Дистанція перед автомобілем, який рухається попереду, повинна бути не менш 10-15 метрів. Не проїжджайте близько від тротуару та людей, які на ньому стоять. Не забувайте обов’язково включати сигнал повороту при перестроюваннях, щоб проінформувати заздалегідь інших учасників дорожнього руху про планований маневр та не допустити аварійної ситуації.

Особливу занепокоєність викликають неповнолітні водії двоколісного транспорту, які виїжджають на дорогу не маючи посвідчення водія та не знаючи Правил дорожнього руху. Як наслідок такої безвідповідальної поведінки – дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмуються і гинуть люди.

Нагадаємо, щоб керувати мототранспортом, необхідно пройти навчання, скласти іспити та отримати посвідчення водія відповідної категорії. Зокрема, на керування мопедами, моторолерами та іншими двоколісними транспортними засобами, які мають двигун з об’ємом до 50 куб. см, особам, які досягли 16-річного віку, видається посвідчення водія категорії А-1. Для керування квадроциклами, трициклами, мотоциклами з боковим причепом, мотоколясками та іншими триколісними або чотириколісними мототранспортними засоби, дозволена максимальна маса якого не перевищує 400 кг, по досягненні 18 років необхідно отримати посвідчення водія категорії В-1.

Правоохоронці звертаються до водіїв мототранспорту з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху, бути уважними, обережними, керувати транспортом тільки по досягненню відповідного віку та отримавши посвідчення водія, та ні у якому разі не сідати за кермо напідпитку.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції