Неповнолітню втікачку з Торецька поліцейські знайшли в Бахмутському районі

31.07.2020


15-річна дівчина втекла з міста до свого знайомого, через складні відносини з родичами. Щоб сховатися дівчина вимкнула свій мобільний телефон та нікому не розповіла про своє місце знаходження. Протягом доби з моменту надходження повідомлення, ювенальні інспектори повернули мандрівницю додому.

Як з’ясували поліцейські в результаті складних відносин в родині дівчина вирішила спробувати самостійне життя.

На пошуки дитини оперативний черговий орієнтував весь особовий склад поліції, який був зібраний по тривозі. Правоохоронці відпрацювали вулиці, занедбані будинки, лісосмуги. Ситуація погіршувалася темним часом доби, та тим, що засіб зв’язку дівчинки був вимкнений.

Відпрацьовуючи її зв’язки поліцейські з’ясували коло знайомих та вже наступного дня знайшли втікачку у Бахмутському районі, де остання знаходилась у свого знайомого.

Наразі з сім’єю працюють правоохоронці. Відносно батька дівчини складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Торецьке відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції