В Костянтинівці відбулась нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству

28.07.2020


В нараді прийняли участь т.в.о. начальника превенції Костянтинівського відділення поліції Кемран Арзіманов, керівник відділу сім'ї та молоді Костянтинівського міськвиконкому, мобільна бригада психологічної допомоги та представники відділу освіти. 

У ході роботи обговорено інформацію про вжиття заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству та про напрями діяльності органів соціального захисту населення та поліції в сфері запобігання домашнього насильства. Члени наради обговорили механізм вдосконалення взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству на ознакою статі, задля ефективного реагування на подібні факти, надання допомоги постраждалим та притягнення кривдників до передбаченої Законом відповідальності. 

Також були обговорені питання проведення спільних рейдів по сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, перевірки сімейних кривдників, та дотримання ними тимчасових та обмежувальних заборонних приписів.

Домашнє насильство – це дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь. У більшості випадків від домашнього насильства страждають жінки та діти.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції