Поліцейські застерігають громадян не надсилати передоплату за товар в Інтернеті

22.07.2020


Черговою жертвою Інтернет-аферистів стала 20-річна мешканка Бахмута мешканець. Молода жінка намагалася придбати через Всесвітню мережу мобільний телефон та в результаті своєї довірливості залишилась ні з чим.

З заявою про шахрайство у поліцію звернулась місцева мешканка і розповіла, що знайшла на сайті привабливе оголошення про продаж гаджету та зробила замовлення.  За умовами продавця, спочатку треба було перерахувати оплату на вказаний номер банківської картки, а вже потім товар буде відправлений логістичною компанією. Потерпіла перерахувала 4900 гривень, однак замовлення так і не отримала.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого встановлюють шахрая.

Працівники поліції знову застерігають громадян: будьте уважні, не погоджуйтесь на передоплату або повну оплату за товар, який ви бачили лише на фото в оголошенні. Гроші слід сплачувати за фактом отримання свого замовлення – особисто продавцю, або через послугу «накладний платіж».

Тож будьте обачні, і пам‘ятайте: краще сплатити трохи більше і гарантовано отримати  покупку, аніж у намаганні зекономити залишитися і без товару, і без грошей.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції