Поліцейські встановлюють шахраїв, які виманили 3000 гривень у бахмутчанки

01.07.2020


Вчора до чергової частини поліції Бахмута звернулась 43-річна місцева мешканка, яка поскаржилась та те, що її ошукали. Встановлено, що напередодні потерпілій зателефонував незнайомець, назвався працівником банку й повідомив, що щойно хтось хотів зняти гроші з банківського рахунку жінки. «Співробітник» банку» додав, що аби надалі таких випадків не ставалось, клієнтці необхідно переказати свої кошти на інший рахунок, а для цього - назвати свої особисті дані та пін-код діючою банківської картки. Жінка повірила словам незнайомця та погодилась на його пропозицію. Так, протягом однієї години відбулася транзакції і 3000 гривень, які знаходились на рахунку потерпілої, були переведені на інший рахунок. Після цього потерпіла спробувала перепитати у «працівника банку», яким чином їй тепер користуватись новим рахунком, однак раптово зв'язок перервався і незнайомець вимкнув свій телефон.

Поліцейські вкотре застерігають громадян бути обачними та не довіряти незнайомцям. Слід обов’язково перевіряти отриману інформацію, а за будь-яких підозр - негайно телефонувати на лінію «102». 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції