Підсумки місячника безпеки дорожнього руху: більш 580 порушень ПДР та близько 53 водія напідпитку

30.06.2020


Протягом червня поточного року на території регіону пройшов профілактичний захід з безпеки дорожнього руху. Особлива увага приділялась дотриманню учасниками дорожнього руху правил дорожньої безпеки. Працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху, виявляли грубі та аварійно-небезпечні порушення ПДР.

В рамках його проведення працівники групи реагування патрульної поліції поліції Бахмута проводили інформаційно-превентивну роботу, здійснювали патрулювання на аварійних ділянках дороги. Всього з початку проведення даних заходів на порушників дорожнього руху було складено 580 адміністративних матеріалів, з них 557 відносно водіїв, серед яких 53 за керування транспортним засобом в стані сп’яніння та 23 матеріалів складено відносно пішоходів.

Крім того поліцейськими задокументовано 4 дорожньо-транспортних пригод, в яких 4 людини травмовано, серед яких одна дитина.

Правоохоронці звертаються до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватися Правил дорожнього руху та не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції