Правоохоронці Бахмута вкотре нагадали батькам про безпеку їхніх дітей

26.06.2020


«Бережіть своїх дітей!» - із таким закликом на вулиці міста вийшли співробітники поліції. Мета заходу – ще раз привернути увагу дорослих до такої біди, як дитячий травматизм через неувагу дорослих, а також нагадати елементарні правила, які допоможуть зберегти життя малечі.

Під час профілактичної акції правоохоронці розповіли дорослим про випадки, коли через необачність батьків дітлахи випадали з вікон, в наслідок чого отримували важкі травми і навіть помирали. Поліцейські застерігають батьків не залишати своїх дітей самих у кімнаті з відкритим вікном, а також нагадують, що москітні сітки – не є захистом від можливого випадіння.

Крім того правоохоронці закликали громадян не порушувати ПДР та бути уважними під час переходу проїжджої частини. Співробітники поліції наголосили на необхідності використання в темний час доби світловідбивних елементів. Адже флікери відбивають світло у сутінках, тож водій вчасно помічає пішохода та зупиняє автомобіль. Поліцейські зазначили, що використання світловідбиваючих елементів - це безпека та збереження життя.

Правоохоронці закликали батьків  власним прикладом показувати дитині правила поводження на дорозі як пішохода, пасажира, водія. Діти, які були з батьками, отримали від поліцейських подарунки – світловідбиваючі браслети, які допоможуть водіям в темний час завчасно помітити пішохода і не допустити небезпечної ситуації.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції