Поліцейські кінологи Донеччини обмінялися досвідом із дніпропетровськими колегами

26.06.2020


На базі Нікопольського Клубу собаківництва Товариства сприянню оборони України відбувся кінологічний тренінг-семінар за трьома напрямками: слідова робота, слухняність і захисна служба. Своїми знаннями з поліцейськими поділився заступник начальника кінологічного центру поліції Донецької області Сергій Пронь. А службовий собака Туман показав майстер-клас.

У тренінгу взяли участь кінологи з Державної кримінально-виконавчої служби України, Нікопольського осередку кінологічного центру ГУНП в Дніпропетровській області і кінологічного центру ГУНП в Донецькій області.

Мета тренінгу - підвищення професійної майстерності кінологів та рівня натренованості службових собак, перейняття новітніх методик дресирування собак.

Заняття провели інструктор, фігурант і суддя з робочих якостей Борис Томшинський та заступник начальника кінологічного центру поліції Донеччини Сергій Пронь.

На заході була присутня очільниця Центрального клубу службового собаківництва Товариства сприянню оборони України Ірина Івахова.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції