Поліцейські Бахмута задокументували факт продажу тютюнових виробів неповнолітньому

24.06.2020


З підлітком співробітники поліції провели профілактичну бесіду, а продавчиню, яка продала сигарети неповнолітньому притягнули до адміністративної відповідальності.

Так, під час патрулювання співробітники ювенальної превенції поліції Бахмута помітили, як молодий хлопець вийшов з місцевого торгівельного закладу з сигаретами. Під час спілкування із правоохоронцями, юнак пояснив, що йому 16 років та зізнався, що тютюнові вироби він щойно придбав в крамниці, при чому продавчиня не запитувала про його вік та про будь-які документи.

Інспектор ювенальної превенції поліції Віталій Микита провів з неповнолітніми профілактичну бесіду.

Також відповідно до ч.2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами) кодексу України про адміністративні правопорушення відносно жінки, яка продала алкогольні напої особі, що не досягла 18-річного віку, складено адмінпротокол. Продавчині доведеться сплатити штраф.

Працівниками поліції постійно проводиться робота з виявлення порушень у порядку продажу алкоголю та тютюну і притягнення винних осіб до відповідальності.

Правоохоронці закликають співробітників та власників торгових закладів міста і району здійснювати свою діяльність, не порушуючи закон.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції