Мешканець Соледару добровільно видав правоохоронцям боєприпаси

17.06.2020


Знайдені боєприпаси чоловік сховав від несвідомих громадян. Через деякий час вирішив повідомив правоохоронцям про свою небезпечну знахідку. Співробітники поліції вилучили небезпечні предмети та спрямували на дослідження.

Вчора, до правоохоронців Соледару звернувся 38-річний місцевий мешканець, який повідомив, що хоче добровільно видати боєприпаси. Чоловік розповів, що декілька тижнів тому знайшов 115 набоїв та щоб боєприпаси не потрапили в руки дітей та несвідомих громадян, він їх сховав. Через деякий час згадав про свою небезпечну знахідку та вирішив про неї повідомити в поліцію.

Чоловік, який повідомив про свою знахідку, до покарання притягуватися не буде, адже ті громадяни, які добровільно здають зброю та боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності відповідно до ч.3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

В інших випадках носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років відповідно до ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції