Поліцейські встановлюють зловмисників, які шахрайським шляхом заволоділи 11 тисячами гривень бахмутчанки

12.06.2020


Гроші зі своєї банківської картки жінка перерахувала на вказаний номер за вказівками «співробітника банку», намагаючись таким чином "розблокувати" свою картку. Наразі правоохоронці розшукують правопорушників та вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям.

До поліції Бахмута звернулась 51-річна місцева мешканка, яка повідомила, що незнайомий чоловік шахрайським шляхом заволодів її грошима.

Встановлено, що потерпілій зателефонував чоловік, який назвався співробітником банку та відразу почав розповідати, що треба негайно «обнулити» рахунок, аби надалі безпечно користуватись цією карткою, адже вона тимчасово не працює. Для цього треба було піти до терміналу та переказати гроші на номери, які скаже «працівник банку». Довірлива жінка, не усвідомлюючи, що має справу з шахраєм, вирушила до найближчого терміналу та перерахувала 11300 гривень. Зловмисник весь цей час тримав потерпілу на зв’язку, казав як треба діяти. Лише після того, як останні гроші були переведені, зв'язок обірвався.

У черговий раз поліція звертається до громадян! Не повідомляйте особисті дані банківських карток стороннім особам, не замовляйте продукцію у неперевіреного продавця, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки товару.

У будь-який час доби Ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що Вас намагаються ошукати. Якщо ж Ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно телефонуйте у поліцію!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції