У Бахмуті відкрито музей поліції

11.06.2020


В адміністративній будівлі Бахмутського відділу поліції запрацював музей. Правоохоронці запрошують усіх бажаючих відвідати заклад після послаблення карантинних заходів.

Про музей поліцейські Бахмута мріяли давно. Але для втілення цієї мрії потрібен був час. Ідея створення закладу пам’яті належить діючим правоохоронцям, яких підтримали пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ. Один з них – Леонід Бровкін – ще під час несення служби збирав фотографії та вирізки з газет про діяльність правоохоронців, предмети, що використовувались у міліцейській практиці. Але тільки у 2020 році почалося його створення. Протягом трьох місяців тривав збір експонатів. До справи долучились співробітники органів внутрішніх справ різних років, пенсіонери ОВС.

Наразі музейний фонд налічує понад 100 експонатів, які є свідченням історії  радянської міліції. Є серед них рідкісні архівні знімки, документи, особисті речі та нагороди працівників міліції. Тут представлено зразки міліцейської форми різних років, розміщено фотогалерею керівників, які починали свій  шлях в міліції колишнього Артемівська, а в подальшому досягли кар’єрних висот. На окрему увагу заслуговує посвята працівникам, загиблим при виконанні службових обов'язків. Тут же представлені свідчення повсякденної роботи різних міліцейських служб. Експозиції доповнюють зразки вогнепальної зброї, спецзасоби різних підрозділів міліції, цікаві фотоматеріали.

Відвідавши музей, ви можете дізнатися про людей, які несли службу з охорони громадського порядку у післявоєнний період, виконували інтернаціональний службовий обов’язок в Афганістані та в інших зонах воєнних дій.

Окрема музейна експозиція представляє історію сучасної поліції в період збройної російської агресії. Тут зібрані експонати, які свідчать про злочинну діяльність бойовиків під час проведення АТО та ООС.

Доповнюють експозицію гімни України та поліції Донецької області.

Двері музею буде відкрито після зняття карантинних обмежень.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції