Кіберполіція підписала меморандум про співпрацю з Українською міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем «ЄМА»

11.06.2020


Підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство відбулося 10 червня. У заході взяли участь керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олександр Гринчак та директор Асоціації «ЄМА» Олександр Карпов.

«Співпраця в рамках Меморандуму сприятиме підвищенню ефективності розслідування інцидентів платіжного шахрайства та кіберзлочинів у фінансовій сфері, вчинених з використанням платіжних інструментів та платіжної інфраструктури. Крім цього, забезпечить обмін актуальною інформацією», - зазначив керівник Департаменту кіберполіції Нацполіції Олександр Гринчак.  

За словами директора Асоціації «ЄМА» Олександра Карпова, з 2009 року діяв попередній меморандум. Водночас новий документ підготовлений та підписаний з врахуванням усіх змін, які відбулися за минулі роки. 

Зазначимо, що наразі кіберполіцією вже укладено 21 меморандум про співробітництво та партнерство, з них 7 меморандумів – із приватними компаніями та 14 – з ВНЗ. 

Така співпраця забезпечить підвищення ефективності протидії кіберзлочинності та сприятиме залученню спеціалістів для роботи в кіберполіції.  

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції