Поліцейські Бахмута розслідують обставини нападу собаки на 4-річну дитину

09.06.2020


Рани від укусів собаки дитина отримала, коли йшла з сестрою по приватному сектору. Пес вибіг з сусідського будинку та накинувся на дівчинку. З численними травмами неповнолітню доставили у лікарню. Зараз її життю нічого не загрожує.

Як повідомив начальник поліції Бахмута Ярослав Меженний, 7 червня в поліцію Бахмута надійшло повідомлення від матері постраждалої дитини.  Виявилося, що дві сестри 10-ти та 4-х років йшли по вулиці, коли на останню напала собака.

Попередньо встановлено, що в одному з дворів пес зірвався з ланцюга, вибіг на вулицю та вчепився в дитину. Трагедія сталася неподалік будинку, в якому мешкає дівчинка.

Крики доньки почула мати. Коли жінка вибігла на вулицю, вона побачила дитину з травмами плечей та голови.

4-річну потерпілу госпіталізували до травматологічне відділення міської лікарні.

Наразі поліцейські встановлюють всі обставини події в рамках відкритого кримінального провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 15, ч.2 ст. 115 із позначкою «Нещасний випадок» Кримінального кодексу України. Після проведення всіх необхідних слідчих дій, буде дана остаточна правова оцінка.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції