Поліцейські Бахмута с початку всеукраїнської операції під умовною назвою «Зниження аварійності» притягнули до відповідальності понад сто порушників ПДР

06.06.2020


В період проведення операції, поліцейські сектору реагування патрульної поліції роз’яснюють водіям та пішоходам вимоги Правил дорожнього руху. Превентивні заходи проводяться задля запобігання загибелі та травмуванню людей, зниження аварійності та попередження її наслідків.

Поліцейські під час спілкування з учасниками дорожнього руху проводять роз’яснювальні бесіди щодо недопущення порушень Правил дорожнього руху, особливо під час перевезення пасажирів, зокрема дітей.

Так з початку заходів поліцейські склали 106 адміністративних матеріалів, з яких 11 за керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння.

Згідно зі ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення водій, затриманий за керуванням автомобілем в нетверезому стані, рішенням суду несе покарання у вигляді штрафу у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Шановні учасники дорожнього руху, дотримуючись Правил дорожнього руху, Ви збережете своє життя і інших людей!

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції