За перший день відпрацювання Бахмутської оперативної зони поліцейські зупинили 5 водіїв, що сіли за кермо у стані сп’яніння

04.06.2020


Відпрацювання насамперед спрямовано на зниження рівня аварійності, збереження життя та здоров’я громадян та профілактики грубих порушень ПДР. Поліцейська спецоперація триватиме до 7 червня включно.

В рамках всеукраїнської операції під умовною назвою «Зниження аварійності» силами 17 співробітників груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП в Донецькій області з 03 по 07 червня 2020 року проводиться оперативно-профілактичне відпрацювання території обслуговування Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, з метою зниження рівня аварійності, збереження життя та здоров’я громадян та профілактики грубих порушень ПДР.

За добу поліцейськими було виявлено та задокументовано 18 адміністративних правопорушень, в тому числі 5 фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Поліція Донеччини закликає громадян неухильно дотримуватися правил дорожнього та чинного законодавства.
Превентивні заходи будуть проводитися в регіоні і в подальшому. Пріоритетним напрямком в роботі правоохоронців залишається забезпечення охорони публічного порядку та безпеки громадян.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції