Поліція Бахмута притягує до відповідальності мешканців Бахмутського району, які незаконно ловили рибу та раків

25.05.2020


Поліцейські викрили двох мешканців Світлодарська, які за допомогою заборонених знарядь рибалили у водосховищі на території Бахмутського району. Їм загрожує штраф або обмеження волі.

Операція «Нерест» проводиться у період нерестової заборони задля збереження водних біоресурсів. У цей час встановлюється обмеження на вилов риби та заборона вилову раків.

За словами начальника поліції Бахмута Ярослава Меженного, співробітникам поліції надійшла вчора інформація про те, що поблизу м. Світлодарськ відбувається незаконний лов риби.

В обох випадках прибувши на виклик, правоохоронці виявили біля водойми рибалок, які за допомогою сіток та човна здійснювали вилов риби та раків. Улов, плавзасіб та заборонене знаряддя лову вилучено.

За обома фактами під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України "Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом".

Поліція закликає громадян дотримуватись рибоохоронного законодавства, що допоможе зберегти та примножити різні види риби у природних водоймах нашого краю.

Якщо ви стали свідком незаконного вилову риби - повідомляйте про це за номером «102».

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції