Поліцейські Бахмута ліквідували наркопритон

25.05.2020


39-річний чоловік виготовляв у себе вдома наркотик та пригощав ним знайомих. Заборонену речовину та предмети для її виробництва і вживання вилучено.

Оперативники Бахмута отримали інформацію про те, що в одній з квартир збираються наркозалежні. Поліцейські провели обшук та задокументувати протиправну діяльність організатора осередку вживання наркотиків.

Під час ліквідації притону в домоволодінні знаходився господар помешкання та його знайомі. Всі присутні перебували в стані наркотичного сп'яніння.

За місцем мешкання вилучено наркотичні засоби та предмети для їх виробництва та споживання.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 5 років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції