В Бахмуті поліцейські вилучили 4 дітей з родини, де мати забула про свої обов’язки

25.05.2020


30-річна мати на час візиту правоохоронців взагалі за місцем мешкання не перебувала, а малюки знаходились на самоті. Результат перевірки - в оселі антисанітарія, брудний одяг, відсутність нормальної їжі. Така ситуація в родині стала підставою для вилучення неповнолітніх та розміщення їх у медичному закладі.

Взагалі в родині виховується 4 дітей – віком від 5 місяців до 5-років.

Цього разу  поліцейські виявили антисанітарні умови, брудні та поламані іграшки, брудний посуд, повний безлад та відсутність нормального харчування для дітей. Крім того, діти мали ознаки захворювання й потребували медичної допомоги. Зважаючи на ситуацію в родині, співробітниками ювенальної превенції було вирішено тимчасово вилучити дітей та помістити до медичного закладу, де їм буде надано необхідну допомогу.

Як повідомив начальник поліції Бахмута Ярослав Меженний, 30-річна мати на час візиту правоохоронців взагалі за місцем мешкання не перебувала, а малюки знаходились на самоті.

Незабаром жінка буде притягнута до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

Бахмутський відділ поліції Донецької області  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції