У День вишиванки поліцейські Донеччини змінили однострій на одяг з елементами традиційної вишивки

21.05.2020


У третій четвер травня, за традицією,співробітники різних підрозділів поліції висловлювали свою патріотичну позицію та повагу до символу української ідентичності – вишиванки. А поліцейський оркестр для всіх шанувальників пісні підготував святкову музичну композицію.

Сьогодні вишиваний характерним для різних місцевостей орнаментом одяг залюбки носять представники різних вікових категорій та різних професій. Поліцейські Донеччини – не виняток. З великим задоволенням вони вбралися в заквітчані плаття та розшиті сорочки, щоб висловити свою повагу до рукотворних мистецьких традицій українського народу.

Так вже традиційно склалося, що на Україні рукоділля та спів завжди йдуть поруч. Тому яке ж свято вишиванки без супровідної пісні? Щоб розважити шанувальників українських традицій поліцейський оркестр підготував нову музичну композицію.

Наші поліцейські сьогодні одягнули вишиване вбрання не за наказом, а за велінням серця. Отже, ставляться до цього символу української культури з щирою пошаною.

Начальник відділу управління кадрового забезпечення підполковник поліції Інесса Бріт вважає, що вишиванка – гарний, зручний і до того ж престижний одяг, який несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. «Одягайте свої вишиванки, та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна та її символи!» - закликає поліціянтка.

 Свято української вишиванки не обмежує можливість носити традиційне вбрання одним днем. Коли живете з Україною в серці, можете за бажанням змінювати звичний одяг або однострій на рукотворне диво й насолоджуватись його красою хоч щодня! 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції