Поліцейські Бахмута провели рейд по торговим закладам

20.05.2020


Співробітники ювенальної превенції Бахмутського ВП провели рейд на території міста та здійснили перевірку торгових закладів, з метою виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо продажу неповнолітнім алкогольних напоїв, тютюнових виробів, та на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 

Під час рейду правоохоронці виявили  факт продажу цигарок неповнолітньому хлопцю. За порушення правил торгівлі продавця притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.156   Кодексу України про адміністративні правопорушення, який направлено для розгляду адміністративній комісії при виконавчому комітеті Бахмутської міської  ради. 

В усіх перевірених торговельних закладах є попереджувальні таблички щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку. З підприємцями та продавцями постійно проводиться профілактична робота щодо недопущення продажу неповнолітнім забороненої продукції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції