За насильство в родині мешканцю Бахмута загрожує кримінальна відповідальність

14.05.2020


62-річний чоловік систематично знущався зі своєю матір’ю та сестрою. За це відносно агресора дільничним офіцером поліції неодноразово складалися адміністративні протоколи, але кривдника це не зупиняло. Тепер у відношенні чоловіка розпочато досудове розслідування. Йому загрожує до 2-х років позбавлення волі.

Одна з основних причин агресивної поведінки кривдника в родині є зловживання спиртними напоями. Ті, хто намагається домінувати над своїми близькими, порушуючи їх права, вважають, що така поведінка зійде їм з рук, але кількість складених адміністративних протоколів свідчить про інше.

Так, один із дебоширів 1958 року народження впродовж тривалого часу вчиняв протиправні дії відносно своєї старенької матері та сестри. Чоловік ніде не працює, зловживає спиртними напої, в результаті чого постійно виникають сварки.

Враховуючи той факт, що його літня мати та сестра не в змозі дати відсіч на агресію родича, жінки стали жертвами домашнього насильства. Чоловік систематично принижував жінок, виганяв з будинку та навіть завдавав фізичної болі. За це відносно кривдника дільничним офіцером поліції склали 10 адміністративних протоколи, однак це не допомогло виправити його поведінку.

Наразі у відношенні чоловіка відкрито кримінальне провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає за вчинення насильства в сім’ї покарання від громадських робіт до 2 років позбавленням волі.

Поліцейські закликають осіб, які страждають від насильства у родині, не терпіти мовчки та звертатися за допомогою.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції