Правоохоронці Бахмута посилюють заходи в рамках протидії домашньому насильству

09.04.2020


У період карантину співробітники поліції активізували превентивну роботу, спрямовану на запобігання та протидію вчиненню домашнього насильства. Правоохоронці звертаються до мешканців регіону не приховувати такі факти, адже насильство у сім’ї – не норма, а протизаконне діяння.

Правоохоронці продовжують моніторити ситуацію та щоденно аналізують заяви й повідомлення, пов’язані з домашнім насильством, аби вчасно надати допомогу людям. Поліцейські проводять превентивну роботу з кривдниками, які перебувають на профілактичному обліку, з метою попередження повторного вчинення ними правопорушень.

Співробітники поліції дистанційно співпрацюють з суб’єктами, що здійснюють заходи в сфері запобігання та протидії домашнього насильства, задля розв’язання проблемних питань в цьому напрямку та надання допомоги постраждалим особам.

Зазначимо, за час карантинних заходів поліцейські Бахмута  склали 47 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 “Вчинення домашнього насильства” та відкрили 1 кримінальну справу щодо кривдника.

Поліцейські звертаються до громадян: якщо ви відчуваєте, що вдома вас занадто контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – дзвоніть у поліцію за номером «102», ми обов'язково відреагуємо.  

В жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти. Своєчасне повідомлення у поліцію може попередити страшні наслідки, яких ви навіть не очікували. 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції