В Костянтинівці суд виніс перше рішення щодо закладу, де поліція виявила порушення правил карантину

02.04.2020


На порушницю накладено штраф у розмірі 17000 гривень. Адміністративну відповідальність понесла особа, яка продовжувала здійснювати торгівлю всупереч закону та попередженням поліцейських.

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області розглянув адміністративний протокол за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

Так, нещодавно поліцейські винесли постанову на жінку, яка здійснювала продаж непродовольчих товарів, чим порушила санітарно-протиепідемічні правила в період дії карантину. За рішенням суду, вона має сплатити у місцевий бюджет 17 000 гривень штрафу.

Поліцейські продовжують профілактичну роботу з громадянами, під час якої інформують про необхідність дотримання карантинних заходів. Головне завдання поліції – не покарати, а запобігти небезпеці.

Станом на 2 квітня в Костянтинівці складено 11 адміністративних протоколів відносно суб’єктів господарювання та пасажирських перевізників, які порушили правила карантину, незважаючи на попередження правоохоронців.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції