Неповнолітню втікачку з Донеччини поліцейські знайшли на Західній Україні

26.03.2020


16-річна дівчина втекла з Торецька разом з неодноразово судимим хлопцем. А щоб сховатися від поліції, пара за місяць «накатала» близько 2 тисяч км Україною, десятки разів змінивши місце проживання. Мандрівка тинейджерів скінчилася у місті Хмельницькому. Завдяки співпраці поліцейських Донеччини і Хмельниччини з дитиною не трапилося біди. Зниклу дівчинку доставлять додому.

Учениця Торецького професійного ліцею зникла 21 лютого. Про це повідомила адміністрація навчального закладу, адже дитина позбавлена батьківського піклування і перебуває на повному державному забезпеченні.

Дівчина залишила гуртожиток та обірвала всі зв’язки, покинувши навчання та весь звичний спосіб життя. Як з’ясували поліцейські в результаті оперативно-розшукових заходів, неповнолітня пропала в компанії 17-річного хлопця, який вже не раз порушував закон. Разом вони ретельно спланували втечу із дотриманням правил конспірації.

Поліція встановила три можливі напрямки подорожі втікачів – Київ, Одеса або Москва (РФ). Відтак, відпрацювали кожен маршрут. Опитали перевізників, працівників вокзалів, налагодили контакт з прикордонниками, фото зниклої дитини розповсюдили по всій країні.

Оперативники карного розшуку Донецької області, які займаються пошуком безвісти зниклих, відстежили дівчину в столиці. Однак тинейджери там не затрималися. Вони намагалися подорожувати альтернативними способами, уникаючи рейсового пасажирського транспорту.

Пара змінювала квартири, які орендувала на вигадані імена, ночувала у випадкових місцях. Одещина, Кам’янець-Подільський, Хмельницький – підлітки упродовж місяця вели кочовий спосіб життя, небезпечний для неповнолітньої дівчинки.

10 хвилин – саме стільки знадобилося правоохоронцям двох областей, щоб зупинити небезпечну мандрівку і врятувати дитину.

Розшуковці Донеччини встановили адресу перебування зниклої в місті Хмельницькому, а патрульні поліцейські Хмельниччини миттєво відреагували на дзвінок колег.

Бійці спецпідрозділу патрульної поліції ТОР знайшли обох втікачів. За словами 16-річної дівчини, вона прагнула дорослого життя.

Зараз дитина в безпеці, під опікою поліцейських, які доставлять її та її друга додому.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції