Мешканець Бахмута зробив замовлення в інтернеті й залишився ні з чим

25.03.2020


Потерпілий у якості оплати за мобільний телефон перевів на рахунок незнайомців шість тисяч гривень, однак обіцяний товар від них так і не отримав. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників.

До чергової частини Бахмутського відділу поліції звернувся місцевий мешканець, який поскаржився на те, що його ошукав інтернет-продавець. Встановлено, що бахмутчанин замовив на сайті мобільний телефон, перевів озвучену продавцем суму на його рахунок та в обіцяний термін своє замовлення не отримав. Коли чисельні спроби додзвонитися незнайомцю виявилися марними, чоловік прийшов в поліцію.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для зловмисника покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліція Бахмута закликає, якщо ви здійснюєте покупки через інтернет, то одразу домовляйтесь з продавцями про послугу «накладений платіж». Це убезпечить замовника від обману, оскільки він сплачує гроші не тільки при отриманні товару, але й після перевірки технічного стану свого замовлення. Але, якщо продавець наполягає на передоплаті – краще відразу відмовитися від угоди, оскільки існує велика вірогідність того, що замовник спілкується з шахраєм та, погодившись на передоплату, ризикує втратити гроші.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції