Дільничні офіцери Бахмута поліції відвідують самотніх людей

25.03.2020


Правоохоронці Бахмута працюють у посиленому режимі та закликають усіх відповідально ставитись до виконання правил карантину, за потреби допомагати один одному та піклуватись про людей похилого віку.

До 3 квітня (або до особливого розпорядження) правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби – зокрема, збільшено кількість патрулів, які проводять роз’яснювальну роботу, підтримують публічний порядок, займаються профілактикою злочинності, а також перевіряють дотримання суб’єктами господарювання правил карантину. Дільничні офіцери поліції відвідують самотніх людей на територіях обслуговування та за потреби надають їм необхідну допомогу. Дільничні офіцери поліції розповідають мешканцям, як поводитися в період карантину, яких правил потрібно дотримуватися, щоб уберегтися від хвороби, а також повідомлять, куди звертатися за допомогою.

Кожен громадянин повинен усвідомлювати, що саме його відповідальна поведінка, дотримання правил карантину та особистої гігієни – це те, що може запобігти розповсюдженню коронавірусу і тим самим вберегти ваше життя та здоров’я, ваших рідних та близьких. Разом з тим, ми повинні бути згуртованими, допомагати людям похилого віку, які є найбільшою групою ризику.

Поліція Бахмута закликає мешканців дотримуватись карантину, не виходити без необхідності на вулицю, обмежити контакти, берегти себе та своїх близьких. Наша згуртованість у недопущенні розповсюдження інфекції та відповідальна поведінка допоможуть пройти це непросте випробування.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції