Дільничні Бахмута проводять рейди по боротьбі з «самогонними точками»

05.03.2020


Дільничні офіцери поліції Бахмута за два місяці поточного року  вилучили у місцевих мешканців 110 літрів браги та 6 самогонних апаратів.

14 громадян,  які на дому виготовляють самогон, виявили дільничні офіцери Бахмутського відділу поліції. Займались цим промислом не лише мешканці приватного сектору, але й багатоповерхівок. Справою самогоноваріння не нехтують ні жінки ні чоловіки.

За всіма фактами поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення» КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу.

А от за придбання самогону правоохоронці притягнули до відповідальності 82 особи. Нагадаємо, що придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення тягне за собою адміністративну відповідальність за ст. 177 Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Споживання саморобного алкоголю через відсутність контролю за його якістю завдає істотної шкоди здоров'ю людей та навіть може загрожувати життю. Низька ціна і цілодобова торгівля роблять самогон "ходовим товаром", але його вживання нерідко стає причиною вчинення злочинів: "побутові" нанесення тілесних ушкоджень та вбивства у стані сп'яніння, вуличні крадіжки і грабежі, які скоюють із ціллю заробити на чергову пляшку.

Щоб запобігти цьому співробітники сектору превенції Бахмутського відділу поліції виявляють факти виготовлення та збуту самогону, притягуючи порушників до адміністративної відповідальності.

Поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності будь-якої інформації про незаконне виготовлення або реалізацію самогону, відразу звертайтеся за телефоном «102» або до свого дільничного офіцера поліції.  

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції