Замовлення в інтернеті обернулося для мешканця Бахмута втратою грошей

05.03.2020


Поліцейські встановлюють особу зловмисника, який розмістив на одному з відомих сайтів хибне оголошення і таким чином виманив у бахмутчанина гроші за купівлю зварювального апарата.

До поліції звернувся 35-річний чоловік, який повідомив, що його ошукали шахраї. Потерпілий розповів в поліції, що знайшов в інтернет мережі оголошення про продаж необхідного товару та зв’язався з продавцем, який запевнив, що після отримання більшої частини вартості товари, він його відразу відправить покупцю. Чоловік одразу погодився та надіслав 7500 тисяч гривен. Отримавши гроші,  продавець перестав виходити на зв'язок. Тут покупець і зрозумів, що став жертвою шахрая. 

За даним фактом слідчими поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян: лише розраховуючись за свої замовлення при їх отриманні ви зможете захистити себе від обману й втрати коштів. Якщо ви раптово потрапили до шахрайської пастки, не гайте часу й негайно телефонуйте на 102.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції