Правоохоронці встановлюють особу зловмисника, який заволоділи грошовими коштами мешканця Соледару

14.02.2020


Потерпілий допоміг «знайомому», який попросив гроші. В результаті залишився без 25000 гривен.

До чергової частини поліції Бахмута звернувся мешканець Соледару, який поскаржився на те, що його ошукали. Встановлено, що напередодні потерпілому подзвонив чоловік, який назвався його знайомим і попросив позичити йому гроші на термінову операцію. «Сусід» пообіцяв, що невдовзі віддасть борг. Потерпілий повірив словам «знайомого» і перевів на його рахунок 25000 гривень. Вже потім зрозумів, що ніхто іх знайомих не звертався до нього за допомогою, а він потрапив на гачок до шахраїв. 

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян, будьте обачними, не робіть жодних поспішних рішень, це допоможе зберегти ваші кошти. В разі, якщо ви стали жертво шахраїв, негайно звертайтеся до найближчого відділення поліції чи телефонуйте до поліції за телефоном "102".

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції