«Мій вибір-життя без наркотиків!» - під таким гаслом пройшла зустріч поліцейських зі студентами

14.02.2020


Проблеми залежності та розповсюдження наркотиків, наслідки їх вживання та кримінальна відповідальність за наркозлочини. Про все це розповів інспектор ювенальної превенції поліції Бахмута.

Зустріч пройшла зі студентами Бахмутського медичного коледжу. Для них була підготовлена не просто профілактична лекція, а й роздаткові матеріали з корисною інформацією та ілюстраціями для кращого сприйняття.

Інспектор поліції Дмитро Пономаренко розповів, що наркоманія супроводжує різні форми злочинності. Крім того, наркозалежні часто чинять злочин під безпосереднім впливом наркотиків на психіку.

Поліцейський розповів про шкідливість впливу наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів на організм людини. Крім того, він нагадав неповнолітнім, яке покарання настає за скоєння правопорушень та злочинів, в тому числі у сфері незаконного обігу наркотиків.

Також порадив, як організовувати своє дозвілля, та закликав до здорового способу життя.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції