Будь відповідальним! Познач себе на дорозі.

13.02.2020


Протягом з 10 по 29 лютого поточного року на території обслуговування Бахмутського відділу поліції тривають заходи, спрямовані на зниження рівня дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів. Працівники сектору реагування патрульної поліції Бахмута закликають всіх учасників дорожнього руху, насамперед, попіклуватися про себе на зимових дорогах.

На території регіону збільшилася кількість дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків. Особливо спостерігається зростання кількості ДТП із тяжкими наслідками та постраждалими за участю пішоходів в темну пору доби.

Пішоходи, як і інші учасники дорожнього руху, повинні неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, переходити дорогу тільки у встановлених місцях та попередньо переконавшись у відсутності небезпеки. Пам’ятайте, що не можна раптово виходити чи вибігати на проїзну частину дороги, у тому числі й на пішохідний перехід. На слизькій дорозі водію буде дуже складно вчасно зреагувати на такий несподіваний «маневр», тож ризик потрапити під колеса авто зростає у рази.

Працівники поліції Бахмута також приєдналися до комплексу профілактичних заходів під умовною назвою «Познач себе на дорозі».  

Саме для того, щоб водії могли вчасно помітити пішоходів на дорозі в темний час доби або в умовах недостатньої видимості, заради своєї безпеки пішоходи зобов'язані вжити заходів для позначення себе на дорозі. Для створення умов безпечного руху вони можуть використати як елементи свого одягу, так і предмети, які несуть з собою. Ризик потрапити в небезпеку на дорозі зменшується в рази, якщо речі відмічені світлоповертаючими елементами. Необхідними світлоповертаючими характеристиками відзначаються елементи одягу, взуття, рюкзаків, сумок і тому подібне, які містять світлоповертаючі плівки.

Шановні громадяни!Будьте особливо обережні на дорогах, особливо в темний час доби!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції