Поліцейські Бахмута взяли участь у профорієнтаційному семінарі в місцевому центрі зайнятості

12.02.2020


Основні напрямки роботи правоохоронців, умови служби в поліцію, наявність вільних вакансій, вимоги до кандидатів – основні питання, які були розглянуті під час зустрічі із місцевими мешканцями.

 В Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний семінар, в якому взяли участь співробітники поліції. Головна мета заходу - напрацювання спільних дій з добору кандидатів на службу до поліції, серед осіб, які перебувають на обліку.

Старший інспектор сектору кадрового забезпечення Вікторія Шелудько під час зустрічі проінформувала учасників про роботу поліції, вимоги до кандидатів, умови служби та вільні вакансії. Акцентувала увагу на тому, що після відбору та навчання на людей в погонах очікують належні умови праці, достойна заробітна плата, повний соціальний пакет та перспектива зростання по службі. Працівники служби зайнятості наголосили, що у разі потреби, служба докладе максимум зусиль, щоб забезпечити професійний відбір кандидатів на службу до поліції.

Всі бажаючі можуть заповнити анкету для участі у конкурсі на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». За додатковою інформацією можна звернутись до місцевого відділу поліції.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції