Поліцейські Торецька притягують до кримінальної відповідальності двох домашніх кривдників

06.02.2020


Усі домашні агресори систематично знущались над рідними. Кілька адміністративних покарань їх не зупинили. Тепер у відношенні кривдників  під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури розпочаті досудові розслідування.
Ситуації у всіх приблизно однакові: раніше судимий чоловік впродовж тривалого часу вчиняв протиправні дії відносно своєї 50-річної матері. Він нецензурно лаявся, принижував гідність та змушував жінку залишити квартиру, чим вчиняв психологічне насилля. За це відносно агресора неодноразово складалися адміністративні протоколи.

В іншій родині чоловік тримав у страху жінку з дітьми.

Одна з основних причин агресивної поведінки кривдника в родині є зловживання спиртними напоями. Ті, хто намагається домінувати над своїми близькими, порушуючи їх права, вважають, що така поведінка зійде їм з рук, але кількість складених адміністративних протоколів свідчить про інше.

Наразі у відношенні кривдників відкриті кримінальні провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає за вчинення насильства в сім’ї покарання від громадських робіт до 2 років позбавленням волі.

Поліція закликає не замовчувати факти домашнього насильства - приниження, побиття, обмеження ваших прав, психологічний тиск з боку кривдника тощо. Це допоможе зупинити насилля та попередити страшні наслідки.

Нагадаємо, для тих хто потерпає від знущань близьких існує безкоштовна національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству 0-800-500-335 або з мобільного 116-123 або 102.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції