Правоохоронці Бахмутської оперативної зони надають допомогу водіям на дорогах регіону

06.02.2020


В Бахмуті, Костянтинівці, Торецьку та прилеглих районах спостерігається значне погіршення погодних умов: налипання мокрого снігу на дорогах ожеледиця, утворення та збільшення висоти снігового покриву та сильний вітер. Поліція допомагає водіям на дорогах.

Так, поліцейськими груп реагування патрульної поліції понад 20 разів було надано допомогу водіям, що застрягли у снігових заметах на автошляхах. Xерез подальші опади складним лишається проїзд на дорогах сполученням Бахмут-Слов’янськ, Покровськ-Бахмут-Михайлівка.

Інспектори надавали допомогу керманичам автівок за допомогою буксирування службовими автомобілями, або самотужки вивільняли потерпілих із засніженого полону, інструктували щодо стану організації дорожнього руху та можливості проїзду певними ділянками дороги. Правоохоронці працюють в тісній взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій та комунальними підприємствами. 

Негода триває і поліція вкотре звертається до водіїв з проханням зважати на погодні умови, дотримуватись вимог Правил дорожнього руху, дотримуватись безпечної швидкості руху та дистанції, а також, по можливості, не виїжджати без потреби на транспорті.

Під час сильних опадів необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар, заздалегідь знижати швидкість перед проїздом перехресть та пішохідних переходів. Аби не заважати роботі очищувальної техніки, дотримуйтесь правил паркування.

Пішоходам, в свою чергу, також необхідно дотримуватись правил переходу дороги – не виходити раптово на проїжджу частину, тому що автомобіль не може миттєво зупинитись. При русі у темну пору доби позначте свій одяг світло відбиваючими елементами.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції