В Бахмутському відділі поліції підвели підсумки роботи за перший місяць поточного року

05.02.2020


Заступник начальника ГУНП в Донецькій області Василь Остапчук та  начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області Олексій Шевченко  спільно із керівництвом Бахмутського відділу поліції підвели підсумки роботи кожного підрозділу,  проаналізували недоліки в роботі та намітили подальші перспективні напрямки діяльності.

Керівники главку заслухали начальників підрозділів і служб, які розповіли про позитивні результати, а також недоліки у роботі. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

Так, з початку року до Бахмутського відділу поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 4465 звернення громадян. При цьому з усіх звернень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 706. Решта повідомлень носили більш інформаційний характер та ознаки правопорушення адміністративного характеру.

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів та служб відділу по конкретним напрямкам роботи. Підполковник поліції в кінці наради зауважив, що пріоритетними напрямками роботи залишаються - забезпечення правопорядку та безпеки громадян, протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції