Увага! В регіоні погіршення погодних умов!

05.02.2020


У найближчі дні мешканців Бахмута, Костянтинівки та Торецька очікує погіршення погодних умов. Просимо мешканців та гостей бути особливо уважними та обережними під час керування транспортними засобами.

Перед поїздкою перевірте технічний стан свого автомобіля, не перевищуйте швидкість, дотримуйтеся безпечної дистанції та правил паркування. Не забувайте користуватися ременями безпеки. В умовах недостатньої видимості, туману, сильного снігопаду, дощу або настанням сутінок рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Також не слід залишати автомобіль на проїзній частині, оскільки це може заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду - телефонуйте за номером “102“ або повідомте про це аварійні служби.

Пішоходи, подбайте про себе також: будьте уважними, коли перетинаєте дорогу, робіть це тільки в призначених для цього місцях на зелений сигнал світлофора, якщо ж на пішохідному переході відсутній світлофор, то зупиніться на узбіччі та подивіться в обидві сторони, якщо на горизонті немає автомобіля - можете перетнути дорогу.

Батьки, не дозволяйте маленьким дітям самостійно перетинати дорогу, візьміть їх за руку та разом обережно перейдіть на іншу сторону. Крім того, забороняється влаштовувати ігри біля проїзної частини дороги, адже це може бути небезпечним для вашого або іншого життя.

У разі значного зниження температури повітря будуть розгорнуті мобільні пункти обігріву.

Крім того, на вулицях несуть службу поліцейські груп реагування, які готові надати допомогу водіям та пішоходам.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції