Довірливу пенсіонерку Миронівського ошукали зловмисники

05.02.2020


В даному випадку жінці зателефонував незнайомець, назвався «співробітником банку» й випитав особисту інформацію. Потерпіла втратила 3750 гривень. Правоохоронці встановлюють осіб злочинців.

До чергової частини Бахмутського  відділу поліції звернулась 66-річна мешканка прифронтового Миронівського, яка поскаржилась на те, що невідома особа зняла кошти з її банківського рахунку. Жінка розповіла, що перед цим їй зателефонували невідомі, назвались «співробітниками банку» й повідомили, що її банківські картки заблоковані. Незнайомці запропонували свою «допомогу» та попросили назвати особисті дані і цифри, зображені на платіжних картках. Як тільки потерпіла озвучила цю інформацію, розмова обірвалась, а вже через хвилини їй прийшли смс про зняття грошей.

Правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція передбачає для зловмисників покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції