Поліцейські Бахмута виявили та припинили діяльність наркопритону

04.02.2020


Місцевий мешканець перетворив свою оселю на місце збору нарколюбителів. У його квартирі правоохоронці виявили наркотичні речовини та пристрої для їх приготування.

У результаті слідчих дій правоохоронці вилучили достатню кількість речових доказів, що підтверджують причетність 39-річного чоловіка до незаконної діяльності: опій ацетильований, розчинники, шприці, пристосування для приготування наркотиків.

Разом з господарем в оселі знаходились ще двоє його приятелів. Усі чоловіки перебували в стані наркотичного сп’яніння. Господар наркопритону раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків.

Усі речові докази відправлено на експертизу.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів». Засновнику притону загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції