Мешканець Костянтинівки, що чергував на блокпосту бойовиків, здався поліції

04.02.2020


25–річний чоловік розповів про свої протизаконні дії у травні 2014 року та виявив бажання співпрацювати з правоохоронцями.

Під час окупації Костянтинівки учасниками незаконних збройних формувань місцевий мешканець 1994 року народження дізнався про те, що бойовики запрошують всіх бажаючих служити разом з ними.

Запропонувавши свої послуги, чоловік розпочав свою роботу на блокпосту, що діяв на автодорозі між Костянтинівкою та Покровськом. Помічник бойовиків у цивільному одязі оглядав транспорт, перевіряв документи водіїв та пасажирів.

Зараз, дізнавшись про програму, що звільнює від кримінальної відповідальності, чоловік вирішив добровільно зізнатись у своїй співпраці з НЗФ.

Щодо чоловіка відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. 

Нагадуємо, що згідно ч. 6 цієї ж статті, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції