Правоохоронцям Бахмута добровільно здався колишній бойовик

03.02.2020


У 2014 році екс-найманець терористів чергував на блокпосту. Після п’яти років переховувань він вирішив зізнатися в протизаконній діяльності та звільнитися від кримінальної відповідальності.

До поліції Бахмута звернувся 29-річний житель Часового Яру. Чоловік зізнався, що піддався проросійській пропаганді та приєднався до терористів.

Новобранця бойовики направили на блокпост, де він здійснював перевірку громадян. Через деякий час після свого призначення чоловік зрозумів, що ватажки незаконного збройного формування є звичайними злочинцями, тому покинув протизаконну діяльність та почав вести прихований спосіб життя.

Із засобів масової інформації колишній найманець дізнався про можливість звільнення від відповідальності і скористався цим шансом. Він надав свідчення щодо своєї протиправної діяльності, які наразі перевіряють слідчі.

Якщо буде встановлено, що на час перебування у лавах терористичної організації «ДНР» підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, то на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України чоловіка буде звільнено від кримінальної відповідальності.

Поліція Бахмута повідомляє: аби почати нове життя без постійних переховувань та страху, колишні учасники не передбачених законами України воєнізованих або збройних формувань мають звернутися до поліції за номерами телефонів 095-09-46-121 або 102.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції